Opširniji pregled

МЕДИЦИСНКИ ФАКУЛТЕТ

КАТЕДРА ЗА МЕДИЦИНСКУ РЕХАБИЛИТАЦИЈУ

 

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ 3. ГОДИНЕ-ПОДЕЛА У ГРУПЕ ЗА ВЕЖБЕ

 

РБ

Број индекса

Презиме и име

Група

(спец. кинезитерапија 1 и реуматологија)

Група ( општа физикална терапија)

1

2017/410410

Амиџић Владимир

1

1

2

2017/410404

Баџа Тамара

1

1

3

2017/410416

Башић Јелена

                    1

1

4

2017/410426

Берта Марта

1

1

5

2017/410408

Блануша Жељка

1

1

6

2017/410419

Божић Сања

1

1

7

2017/410425

Бошњаковић Сузана

1

1

8

2017/410420

Братановић Ивана

1

2

9

2017/410394

Васић Теодора

2

2

10

2017/410403

Гајић Теодора

2

2

11

2017/410427

Дражић Милана

2

2

12

2017/410417

Здравковић Анастасија

2

2

13

2017/410388

Ивановски Јелена

2

2

14

2017/410421

Ивеља Марко

2

2

15

2017/410397

Иловац Мила

2

3

16

2017/410395

Капур Зорана

2

3

17

321-F/15

Карановић Оља

3

3

18

2017/410406

Крајишник Љубица

3

3

19

2017/410411

Лончар Милана

3

3

20

2017/410418

Марић Јован

3

3

21

2017/410393

Месарошки Никола

3

4

22

2017/410428

Миленковић Марко

3

4

23

376-F/16

Милић Дуња

3

4

24

2017/410407

Мулај Марина

3

4

25

2017/410390

Николић Владимир

4

4

26

2017/410399

Радичевић Ивана

4

4

27

2017/410405

Сабљак Ивана-Анђела

4

5

28

2017/410389

Стефановић Снежана

4

5

29

2017/410387

Стојановић Дејан

4

5

30

2017/410398

Супић Тамара

4

5

31

2017/410386

Тешановић Тамара

4

5

32

2017/410430

Џунић Аља

4

5

За сваку групу потребно је да студенти одреде представника који ће контактирати вежбодржача и договорити се о термину вежби.

Специјална кинезитерапија 1

1. група - Љиљана Клицов

2. група - Доц. др Растислава Красник

3. група - Доц. др Слободан Пантелинац

4. група - Милена Агоч

 

Реуматологија

1. група - Асс. др Тања Јанковић

2. група - Доц. др Радмила Матијевић

3. група - Доц. др Јелена Звекић Сворцан

4. група - Милена Агоч

 

Општа физикална терапија

1. група - Асс. др Тања Јанковић

2. група - Асс. др Данијела Кухајда

3. група - Доц. др Јелена Звекић Сворцан

4. група - Драгана Вуклиш / Милена Ковачевић

5. група - Доц. др Радмила Матијевић

 

У Новом Саду,                                                       Шеф Катедре:
09.10.2019.                                                     Доц. др Растислава Красник

 

 

 

Tekst uneo: milena.kovacevic